polat iyem web tasarım ve seo hizmetleri

Web Development, Grafik Tasarım & SEO Hizmetleri

Hakkında

CSS dönüşümlerinizi tarayıcılarınız desteklemiyor. Google Chrome deneyin. CSS dönüşümlerinizi tarayıcılarınız desteklemiyor. Google Chrome deneyin. Üzgünüm, sadece modern tarayıcılarda gözükebilirim.

Hizmetler Hakkında

Dijital dünya için kullanmak istediğiniz çeşitli hizmetleri veriyorum. Bunlar arasında Web sayfası tasarımı, Tasarlanmış web sayfasının CSS, HTML dökümü, Grakik çalışmaları (Afiş Tasarımı, Logo Tasarımı vb), Kurumsal çalışmalar (Logo, site, antetli kağıt, kartvizit, kalem, silgi, not defter, takvim, broşür, bardak altlığı vb ve bunların paket halinde ya da isteğe bağlı sunumu), Ücretsiz SEO Analizi, Paket SEO Çalışmaları, Backlink Çalışmaları, Varolan Web Sayfanızın iş takibi düzenlenmesi ve değiştirilmesi, Mobil Uygulamalar için ya da Masaüstü programlar için arayüz tasarımı, İnternet Reklamcılığı (Google Adwords) gibi hizmetler bulunmaktadır.

Bu Hizmetler almak istiyorsanız ya da bu hizmetler ile ilgili fiyat bilgisi almak istiyorsanız "iletişim" bölümünden ulaşabilirsiniz. En yakın zamanda size geri dönüş yapılacak ve fiyatlandırma ve hizmetlerin yapılış şekli ile ilgili bilgilendirme verilecektir.

Portfolyo Hakkında

Portfolyo bölümünde gördüğünüz bazı çalışmaların yanında yeni yapılmış ve güncellenmemiş veya müşteri isteği üzerine koyulmamış olan çalışmaları da görmek istiyorsanız "iletişim" bölümünden portfolyo isteği bildirebilirsiniz. Bunların dışında sadece belli bir iş ile ilgili çalışmalarımı görmek isterseniz bunuda ayrıyeten belirterek sadece o işe ile ilgili çalışmaları edinebilirsiniz.

Hakkımda

Kendimi bildim bileli bilgisayarla uyuyup bilgisayarla kalkıyor ve kendimi farklı farklı alanlarda geliştirmeye çalışıyorum. Bir yandan kodlamayı öğrenirken bir yandan da tasarım gözümü geliştirmeye çalışıyorum. Uzun yıllardır (burda kaç senedir uğraştığımı hatırlamadığım için böyle başladım cümleye) Web sayfası yapımı ya da geliştirmesi ile uğraşıyorum. Grafik-Tasarım konusunda yıllardır tecrübeli ve çoğu tasarım programına hakimim. Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü ve Anadolu Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum.

Bu Site Hakkında

Başta gördüğünüz renkli yelpazenin tasarımı ve kodlaması Mary Lou (Manoela Ilic) adında dünyalar güzeli bir developer tarafından yazılmış CSS3 ve Jquery kullanılmıştır. Tarafımdan editlenmiştir.
Portfolyo bölümünde gördüğünüz dinamik galeri yine Manoela Ilic tarafından yazılmış ve CSS3 ile oluşturulmuştur. Tarafımdan editlenmiştir.